Pravda o Titan Gel: recenzie, zložky a výsledky sú vystavené

Posledná aktualizácia: júl 2017
Výskum a štúdie nám ukázali, že muži majú vo svojom tele približne o 22% menej testosterónu ako pred 30 rokmi. Zatiaľ čo mnohé vonkajšie faktory môžu ovplyvniť túto skutočnosť, myslelo sa, že hlavným dôvodom poklesu je nedostatok cvičenia a slabá strava.

Nízke hladiny testosterónu ovplyvňujú energetické hladiny a libido a môžu predstavovať problémy pre mužov všetkých vekových kategórií. Nie je prekvapením, že posilňovače testosterónu sa stali tak bežnými.

Nízky testosterón nie je jediný problém.
Kvôli sociálnym tlakom, ktoré sú vystavené mužom, mnohí majú pocit, že veľkosť ich penisu ovplyvňuje ich dôveru v spálni a von z nej. Z tohto dôvodu mnohé firmy navrhli doplnky zvyšujúce veľkosť penisu, ktoré sú určené na boj proti tejto problematike.

Niekoľko výhod vyplývajúcich z užívania doplnkov na posilnenie mužského pohlavia je:

 • Vzhľadom na zvýšený prietok krvi budete mať vizuálne väčšiu erekciu
 • Obrovský hrot libida
 • Rýchlejšie a trvalé zvýšenie veľkosti penisu, ak sa používa s extendermi a cvičeniami

Zatiaľ čo tieto doplnky môžu poskytnúť krátkodobé výsledky, zvyčajne nie sú spojené s trvalým nárastom, ak nie sú kombinované s trakčným rutinným alebo manuálnym cvičením.

Ak užívate tieto doplňujúce doplnky jednoducho na získanie niekoľkých centimetrov s minimálnou prácou, potom budete sklamaní. Ak máte v pláne vziať ich spolu s fyzickými cvičeniami, potom by ste mali dostať pozitívne výhody, ktoré hľadáte.

AKO PRACUJÚ DOPLNKOVÉ DOPLNKY Titan Gel?

Doplnky na zväčšenie penisu po vstupe do krvného obehu pomôžu umožniť väčší prietok krvi vo vašom penise. Mali by tiež zvýšiť schopnosť vášho tela produkovať testosterón, čo nielenže vám poskytne vysokú podporu libida, ale pomôže vám udržať pevné a dlhšie trvajúce erekcie.

Doplnky rozšírenia penisu môžu prísť v troch formách:

 • Pills
 • Gély
 • Krémy

Váš penis by mal byť schopný zvýšiť svoju veľkosť približne o jeden palec, dokonca aj vtedy, keď je ochabnutý. Tieto výsledky sa zvyčajne vyskytujú iba počas dní, počas ktorých používate produkt.

Bez pridania penis cvičenia do vašej rutiny, nebudete mať žiadne z veľkosti zisky. Pokiaľ neočakávate zázračný rast, nie je dôvod, prečo by ste nemali prijímať tieto typy doplnkov.

KOMBINOVANIE Titan Gel S TRACÍCIOU ALEBO CIEĽOM

Zariadenia a cvičenia na rozšírenie penisu sú dobre známymi spôsobmi na uľahčenie rastu penisu. Hoci proces je bezpečný, ak sa postupuje postupne, je ťažké dosiahnuť rýchle zisky. Bez ohľadu na to, či používate extender, cvičenia alebo oboje, zvyčajne budete musieť počkať niekoľko mesiacov, kým si všimnete akýkoľvek významný nárast veľkosti.

Je určite možné, aby priemerný človek získal pár stálých centimetrov.

Avšak, veľa mužov nemá záväzok a trpezlivosť, aby nasledovali prísny režim. V skutočnosti je veľmi bežné, že sa muži v priebehu niekoľkých týždňov vzdávajú, pretože sa zhoršujú nedostatkom výsledkov. To je miesto, kde doplnky ako Titan Gel majú svietiť, pretože by mali výrazne zvýšiť vaše výsledky v kombinácii s fyzickou trakciou.

V skutočnosti niektoré štúdie preukázali, že pri použití doplnkov mužského posilnenia s trakciou môžete získať šesťmesačný rast za tri mesiace. Pri budovaní vášho režimu na zvýšenie veľkosti vášho penisu by ste sa s ním mali liečiť, akoby ste sa pokúšali pestovať akýkoľvek iný sval vo svojom tele, rovnako ako to, ako to urobí kulturista.

Predlžovače a cvičenia stres penis tkanivo, rovnako ako bicep by, keby ste robili biceps kučery. To potom umožňuje tela začať opravovať.

Vylepšené doplnky zvyšujú prietok krvi do penisu a umožňujú rýchlejší proces obnovy. Zvýšený prietok krvi umožňuje oveľa viac kyslíka a ďalších živín, aby získal prístup k tkanivám, ktoré potrebujú opravu.

Dodatočný krvný tok taktiež naplní váš penis až do plnej kapacity, čo znamená, že váš penis nie je schopný ustupovať. Keďže testosterón je zodpovedný za syntézu a opravu proteínov, zvýšené hladiny tiež podporia rýchlejšiu opravu tkaniva.

Na psychologickej úrovni vám tieto doplnky môžu poskytnúť obrovskú motiváciu. Je to spôsobené rýchlejšími výsledkami, ktoré budete môcť vidieť, čím sa budete riadiť vaším režimom bez toho, aby ste sa opýtali, či stojí za to úsilie.

ČO JE TITAN GEL A AKO JE PRÁCA?

Titan Gel je testosterón podporujúci doplnok pre mužov, ktorý je špeciálne navrhnutý tak, aby pomohol zvýšiť veľkosť penisu, ako aj libido. Na rozdiel od mnohých stimulátorov testosterónu, tento je špeciálne určený pre tých, ktorí chcú zvýšiť veľkosť penisu a silu erekcie, skôr ako “len” libido.

Uvádzajú, že veľkosť vášho penisu sa zvýši o 4 cm za mesiac. Titan Gel účinkuje zvýšením účinnosti tkanivovej hmoty vo vašom penise. Korpus cavernosa a corpus spongiosum sú primárne zodpovedné za veľkosť vášho penisu.

 • Preto používa Titan Gel nasledovné:
  Zlepšuje vstrebávanie živín v dôsledku zvýšeného prietoku krvi, ako aj účinnosti tkaniva. Keď bunky vo vnútri tkaniva expandujú, bude to váš penis napučia.
 • Titan Gel zvyšuje veľkosť a objem rozšírených komôr. V dôsledku toho by váš penis mal byť väčší. Účinky sa opotrebujú, keď sa doplnok prestane používať.

Ako ľahko by mal byť doplnok vždy rozhodujúcim faktorom, pretože napríklad prehltnutie veľkých piluliek niekoľkokrát denne, ako príklad, by zanechalo veľa ľudí.

Titan Gel sa veľmi jednoducho používa; všetko, čo musíte urobiť, je masáž gélu do penisu raz denne. Akonáhle sa absorbuje, mali by ste pocítiť zvýšenie úrovní vzrušenia, ako aj niektoré ďalšie výhody.

Ak používate akýkoľvek doplnok, ktorý je v krémovej alebo gélovej forme, je dôležité si zapamätať, že počas nasledujúcich dvoch hodín nebudete mať sprchu alebo kúpeľ.

To umožňuje, aby sa produkt úplne absorboval, čo vám prinesie najvyššie výsledky. Pokiaľ je to možné, je dobré po umývaní použiť.

TITAN GEL je bezpečný?

Ako celok, doplnky na mužské doplnky a posilňovače testosterónu sú pre priemerného človeka pomerne bezpečné. Zvyčajne nemajú syntetické zložky a zvyčajne sa skladajú z prirodzene sa vyskytujúcich vitamínov a bylín.
S doplnkami, ktoré nie sú dobre zdokumentované, je vhodné, aby ste pred použitím ich hovorili svojmu miestnemu lekárovi.

Existujú nejaké vedľajšie účinky z používania Titan Gel?

Neexistujú žiadne správy o tom, že by nikto neprijímal žiadne nežiaduce vedľajšie účinky od Titan Gel. Avšak, pretože doplnky na posilnenie mužského pohlavia sú na nejakú dobu, existuje niekoľko bežných vedľajších účinkov, ktoré príležitostne prídu.

Zatiaľ čo tieto nie sú špecifické pre Titan Gel, vedieť o potenciálnych vedľajších účinkoch je určite prospešné:

 • Niektorí ľudia vyvinú spánkové apnoe, rovnako ako zistenie, že sa snažia zaspať
 • V dôsledku hormonálnych výkyvov môže byť vaša pleť náchylná k rozvoju akné a mastnej, ako keby ste práve zasiahli puberty
 • Močové ťažkosti sa môžu vyskytnúť kvôli tomu, že vaše telo použije viac vody na vyplnenie buniek vo vašom tele (pitie väčšieho množstva vody)
 • Silnejšie varianty môžu niekedy spôsobiť agresiu a hnev
 •  Niektorí muži oznámili, že ich veľkosť prostaty sa zvyšuje, čo je samozrejme veľmi nežiaduce

Je neuveriteľne nepravdepodobné, že by ste mali pri používaní Titan Gel niektorý z týchto vedľajších účinkov, ale určite stojí za to pochopiť, čo by sa mohlo potenciálne stať. Ak máte pocit, že vyvíjate niektorý z týchto príznakov, prerušte okamžite.

TITAN GEL ZLOŽKY A FORMULA

TITAN GEL

Zloženie: Aqua, polyakrylát sodný, dimetikón, cyklopentasiloxán, trideceth-6, dimetyonón, propylenglykol, poloxamér 184, extrakt z kvetov / listov Verbena Officinalis (Vervain), hyaluronát sodný, jantarová, Fragaria vesca ) Ovocný extrakt, mentol, fenoxyetanol, glyceryllaurát, hydroxid sodný.

Aj keď sme nenašli žiadne informácie o zložkách na žiadnej dôveryhodnej webovej stránke, má jedna webová stránka zoznam. Môžeme len predpokladať, že si samy kúpili fľašu a čítali štítok, pretože tam nie je nikde iný, ktorý by ju obsahoval.
Zložky, ktoré sú uvedené, sú všetky prirodzene sa vyskytujúce.

 • GINKGO BILOBA

Strom Ginkgo biloba sa bežne používa v čínskej medicíne už mnoho rokov. To údajne zlepšuje kognitívne funkcie a používa sa predovšetkým na zlepšenie úrovne pamäti a pozornosti. Je to tiež veľmi častá zložka doplnkov na zväčšenie penisu, pretože môže pomôcť s cirkuláciou a krvným tlakom. Zvýšená kvalita erekcie je často známym prínosom pri užívaní Ginkgo.

 • EXTRACT OYSTER

Ustrice boli spájané s afrodiziakmi už celé stáročia. Ustrice obsahujú veľa zinku a vitamínu B6, ktoré sú potrebné na produkciu testosterónu. Ustrice nielenže zvýšia vaše sexuálne schopnosti, ale tiež zvýšia silu erekcie.

 • Gingeroly

Hlavnou účinnou zložkou zázvoru je Gingerol. Je zodpovedný za produkciu toho istého “tepla”, ktoré naše telá produkujú počas sexuálneho vzrušenia. Existuje silná korelácia medzi konzumáciou Gingerolu a zvýšeným libido pre mužov a ženy.

 • EXTRACT MUIRA PUAMA

Muira puama je tradičný afrodiziak používaný v Brazílii už mnoho rokov. Nie je veľa vedeckých údajov, ktoré dokazujú, že môže pomôcť zvýšiť libido, ale ukázalo sa, že je kognitívnym enhancerom.
Keďže Ginkgo je tiež kognitívnym zosilňovačom, je pravdepodobné, že Muira bude mať podobné účinky

 • L-arginín

L-arginín zvyšuje prietok krvi v tepnách a žilách v dôsledku rozšírenia krvných ciev. Preto sa zvýši prietok krvi do vášho penisu, ako aj pomôcť vášmu telu udržať čo najviac krvi. L-arginín tiež zlepšuje regeneračné schopnosti tela po cvičení.

VÝSLEDKY Titan Gel

Všetky webové stránky, ktoré majú informácie o titánovom géli, tvrdia, že by malo byť schopné zvýšiť veľkosť penisu o 4 cm do štyroch týždňov.

Pri hľadaní posudkov sme však našli úplne iný záver.

Väčšina posudkov, hoci nemožno overiť, povedala, že nenašli žiadne zvýšenie veľkosti ich penisu, dokonca ani keď ju používajú denne. Jeden zákazník v skutočnosti napísal upozornenie, ktoré hovorí, že má teraz erektilnú dysfunkciu z dôvodu tohto produktu.

Tento typ recenzií nemá príliš veľký zmysel, pretože v zložkách nie je nič, čo by dokonca mierne prispelo k problémom s erekciou.

Niektoré pozitíva

Pre malé množstvo ľudí, ktorí napísali recenziu v prospech, navrhli, aby ste do svojho režimu začlenili do svojho režimu cvičenia zvyšujúce veľkosť penisu, o čom sme sa krátko zaoberali.

Bohužiaľ, väčšina z týchto posudkov vyzerá ako pokus o sabotáž konkurenčnej spoločnosti, takže si nie sme istí, či je produkt legitímny alebo nie.

AKO SPOTREBIŤ FAKE UŽÍVATEĽSKÉ PREHĽADY

Nie je nezvyčajné, že mnohé neetické spoločnosti, ktoré vyrábajú tabletky na zlepšenie mužského pohlavia, platia za falošné používateľské odporúčania na propagáciu svojich produktov. Preto musíte byť pri posudzovaní odporúčaní používateľa kritický.

Našťastie falošné zvyčajne majú aspoň niekoľko spoločných vecí:

 • Ide o veľmi pozitívne sľubné obrovské (často nereálne) zisky
 • Často sa uvádza, že ich výsledky boli dosiahnuté veľmi rýchlo
 • Ak prechádzate recenzie používateľov na Amazon, ignorujte tie, ktoré nie sú označené ako “Verified Purchase”

Len majte na pamäti, že vždy musíte vziať extrémne pozitívne tvrdenia so zrnom soli (aj keď sú skutočné). Je lepšie byť v bezpečí, než ľúto.

KDE MÔŽEM NÁKUP TITAN GEL?

Webové stránky, ktoré v súčasnosti majú tento doplnok na predaj, vyzerajú skôr ako vstupné stránky pridružených spoločností, ktoré zhromažďujú vaše údaje, a nie sú skutočným distribútorom

KONEČNÁ VERDIKTA: JE TITAN GEL KÚPALÁ?

Z dôkazov, ktoré sme zistili, sa zdá, že Titan Gel nebol nikdy oficiálne maloobchodný produkt. Z akéhokoľvek dôvodu sa zdá, že výroba skončila predtým, než by tento výrobok mohol naraziť na regály, a pôvodná nepredaná dávka bola nejakým spôsobom uvedená do obehu.

Nie je isté, či sa to stalo kvôli kvalite produktu alebo či to bolo len nešťastné uzavretie spoločnosti.

Releated Post